Szukaj

Reklama

Ankieta

Co sądzicie o nowej stronie OSP Stróże?
 
Strona główna
Reklama

OSP Stróże - aktualności
Podziękowania PDF Drukuj Email


Ochotnicza Straż Pożarna w Stróżach na czele z jej zarządem składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom prywatnym i firmom za okazałą życzliwość i wsparcie naszej jednostki w realizacji celu, jakim jest zakup nowszego samochodu pożarniczo - ratowniczego. Nadal prowadzimy akcję zbierania środków na ten cel i prosimy o wsparcie przekazując środki na konto naszej jednostki w BS Grybów nr konta: 65 8797 0003 0000 0000 0273 0001.


Poniżej lista firm i instytucji, które już wsparły naszą jednostkę:

Gospodarstwo pasieczne "Sądecki Bartnik" Sp. z o.o. w Stróżach, Salon Meblowy F.H. Stanisław Zając w Białej Niżnej, Firma Betoniarsko-Kamieniarska Kazimierz Kantor w Stróżach, F.H.U."Hajduga" Paweł Hajduga w Stróżach, Usługi komunalne i transportowe Marek Szpila w Stróżach, Roboty Budowlane Zdzisław Kantor w Stróżach, "BUDIKOMPLEKS Wojciech Znamirowski w Stróżach, F.H.U. MARBIT Mariusz Gruca w Stróżach, Roboty remontowo-wykończeniowe DURLAK Dariusz Durlak w Stróżach,  POLl-NET Robert Wojna w Biesnej, MIKA SP. z o.o. w Stróżach, TELBESKID Sp. z o.o. w Nowym Sączu, F.H.U DAMEX Damian Malinowski w Grybowie, MTM Sp. J. Jędrusik, Ogorzałek w Stróżach, Usługi ogólnobudowlane PUTZER Grzegorz Job w Stróżach, N.D.M. MEBLOTED Tadeusz Kmak w Białej Niżnej, F.H.U. Auto-Mix Marcin Kłapacz w Białej Niżnej, F.H.U. BODEN Stanisław Kłapacz w Stróżach, F.H.U Stacja paliw Henryk Kłapacz w Białej Niżnej, Apteka S.C. Czajka w Stróżach, FENESTRAN Sp. z o.o. Jacek Rzemiński i Grzegorz Rączkowski w Stróżach, Firma PINUSTECH Jacek Rzemiński w Stróżach, Firma LIDER Grzegorz Dyl w Stróżach, Firma I-KOM Adam Janusz w Bobowej, "El-Mat" Usługi Elektryczne Mateusz Święs w Stróżach, SOLARCOM.PL mgr inż. Marcin Mól w Stróżach, NOW-TECH Daniel Nowak w Stróżach, F.H.U. Muslik S.C. Wojciech Musiał Małgorzata Lichoń w Stróżach, ABM SOLID S.A. w Grybowie, F.H. KRIS  Krystyna Gryboś w Stróżach, Doradztwo Techniczne Bogdan Góra w Stróżach.

Poprawiony: sobota, 13 maja 2017 11:49
 
Pożary suchych traw 01-04-2017r. PDF Drukuj Email

W sobotę 1 kwietnia po południu o godz. 15:10 zostaliśmy zadysponowani dwoma samochodami do gaszenia pożaru na pograniczu Stróż i Słopnej. Z daleka było widać dym unoszący się do góry  z palącej się łąki. Po przybyciu na miejsce pożaru ogień częściowo był opanowany przez okolicznych mieszkańców, którzy ruszyli z interwencją, ponieważ zagrożone pożarem były dwa domy, składowane deski oraz las. Wypaleniu uległo ok. pół hektara łąki i krzaków. Ugaszenie pożaru zajęło nieco ponad pół godziny.W akcji uczestniczyły tylko nasze dwa zastępy.

15 minut po powrocie do remizy z akcji w Słopnej zostaliśmy wezwani do kolejnego pożaru. Tym razem jednym zastępem gasiliśmy płonącą łąkę przy rzece Białej w Stróżach. Zagrożona ogniem była wiklina. Podobnie jak poprzednio akcja trwała ponad 30 min.

To jeszcze nie koniec i nie Prima- Aprilis. Tuż po godzinie 21:00 po raz 3 w sobotę wyjechaliśmy jednym zastępem do gaszenia suchej trawy na brzegu rzeki Białej. Tym razem paliło się ok. 10 arów brzegu rzeki na pograniczu Stróż i Białej Niżnej w okolicy kładki przez rzekę.W akcji uczestniczyła tylko nasza jednostka i do remizy wróciliśmy przed 22:00.

 

MG

Poprawiony: sobota, 01 kwietnia 2017 21:17
 
Pożar suchej trawy i wikliny nad rzeką w Wojnarowej 31-03-2017r. PDF Drukuj Email

Przed godziną 15:00 w piątek 31 marca nastąpił wyjazd do gaszenia palących się suchych traw i wikliny nad rzeką w Wojnarowej. Spaleniu uległo ponad 1 hektar powierzchni. W akcji uczestniczyła tylko nasza jednostka i wróciła do remizy przed godziną 16:00.

MG

 
Pożar sadzy w kominie w Stróżach na Zawodziu 28-03-2017 PDF Drukuj Email

28-marca 2017 we wtorek o godz. 15:30 nastąpił wyjazd do pożaru sadzy w Stróżach.  Sadze paliły się w przewodzie kominowym domu jednorodzinnego na Zawodziu. Ugaszenie oraz przeczyszczenie przewodu kominowego zajęło niespełna godzinę. Na miejsce akcji przybyła również jednostka z PSP w Nowym Sączu.

MG

Poprawiony: wtorek, 28 marca 2017 19:15
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 34

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Odwiedziło nas

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterNowe Osoby6
mod_vvisit_counterNowi Wczoraj268
mod_vvisit_counterW tygodniu507
mod_vvisit_counterW miesiącu2504
mod_vvisit_counterRazem912902

IP Gościa: 54.225.3.114
,
Data: Cze 29, 2017

Statystyki

Użytkowników : 54
Artykułów : 148
Reklama